Priekules Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē līdz pat marta skolēnu brīvdienām apskatāma aizraujoša un krāsaina pasaule, kurā bērni rāda, kādu redz savu pilsētu, Priekuli. Šī izstāde nav tikai par pilsētas dzimšanas dienu, tā ir par bērnu sapņiem un fantāzijām, kas ieguvuši materiālu formu.

No katra darba izstaro Priekules bērnu un jauniešu mīlestība un lepnums par savu pilsētu. Katrs mazais mākslinieks ir kā ceļvedis, kas ved apmeklētājus caur brīnumainu Priekules stāstu, kurā izšķīst reālais un iedomātais.

Krāsainās gleznas atdzīvina, atspoguļojot Priekules ikdienu ar bērnu acīm, savukārt veidotie telpiskie darbi un maketētie pilsētas nami parāda Priekules nianses un detalizētos elementus, kādus piešķir bērnu radošums.

Šī izstāde ir kā ceļojums caur brīnumaino Priekuli, kurā katrs eksponāts ir kā mazs stāsts par bērnu pasaules iekšējo krāsu bagātību un radošumu. Šeit nav vienkārši darbi – tie ir bērnu sapņi, kas patiešām kļuvuši par realitāti, atspoguļojot viņu spēju redzēt skaistumu un brīnumu visur ap sevi. Izstāde liecina par to, ka nākotne ir spilgta un radoša.
Tā ir veidota savai pilsētai – Priekulei, ar jauno mākslinieku plašajām un lielajām sirdīm.

FOTO IESKATS IZSTĀDĒ

Share this post