Priekules Mūzikas un Mākslas skolas izstāžu zālē līdz 30. aprīlim viesojas izcils kultūras notikums – Dienvidkurzemes novada tautas tērpu izstāde.
Šajā izstādē aplūkojama plaša kolekcija no Dienvidkurzemes novada tautas tērpu klāsta, radot iespēju apbrīnot un iepazīt šīs apkārtnes bagāto kultūras mantojumu.

Tā ir arī iespēja novada iedzīvotājiem un viesiem iepazīt un novērtēt savas kultūras bagātību vienuviet, kā arī veicināt lepnumu par savu identitāti un vēsturi. Izstādi aicinām apmeklēt arī jaunākās paaudzes pārstāvjus, bērnus vai klašu grupas, jo viņiem būs iespēja aktīvi darboties praktiski, darinot savus tautas tērpus ar papīra lellēm, tādējādi veicinot un nodrošinot vēstures un tradīciju turpinājumu nākamajām paaudzēm.

Izstāde tapusi sadarbībā ar deju kolektīviem “Duvzare”, “Kurzemnieks”, “Vērgalīte”, Bārtas muzeju, Nīcas senlietu krātuvi, Rucavas senlietu krātuvi, Priekules kultūras namu.

Izstāde ir pieejama apskatei darba dienās. Lai nodrošinātu ērtu un kvalitatīvu apmeklējumu, grupām lūgums savu apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot uz norādīto numuru 26138828. 

Share this post