2023. gada 9. un 10. martā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā norisināsies Latvijas profesionālās ievirzes mākslas izglītības programmas audzēkņu Valsts konkursa “Apģērbs ir vēstījums” noslēguma pasākumi – konkursa labāko darbu izstāde, modes skate un seminārs skolotājiem.

Latvijas mākslas skolu audzēkņu radīti projekti no 100 Latvijas mākslas skolām – tērpu kolekcijas, to vizuālas prezentācijas kolāžās un video formātā no 9. marta būs skatāmi Mākslu izglītības kompetences centra Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunajā izstāžu zālē Alejas ielā 18.

Arī mūsu skolas audzēkņi un skolotāji devās uz apskatīt radītos darbus.

Konkursa darbus vērtēja nozares profesionāļi – modes dizaineri Laima Jurča (zīmols LAIMA JURČA), Indra Komarova (zīmols TALANTED), Artis Štamgūts (STATUS BY SHTAMGUTS), kostīmu mākslinieces Kristīne Jurjāne, Māra Binde (Latvijas Mākslas akadēmija) un radošais duets MAREUNROL’S. Vērtējuma kritēriji bija tērpu kolekcijas konceptuālā un mākslinieciskā iecere, izpildījums materiālā, radošā darba ieceres un gala rezultāta atspoguļojums vizītkartē, planšetē vai filmā.

Share this post