Priekules Mūzikas un mākslas skolā notikušais Ziemassvētku tirdziņš bija burvīgs pasākums, kas pulcēja kopā gan lielus, gan mazus, lai baudītu svētku noskaņu un iegādātos unikālas dāvanas. Tirdziņš bija kā maza brīnumaina pilsētiņa, kurā valdīja neaprakstāma kņada un prieka atmosfēra.

Skolas koridori un zāle bija piepildīti ar rūķiem, kas ar lielu entuziasmu piedāvāja savus pašdarinātos izstrādājumus. No rokas rokā nonāca pašgatavoti rotājumi un garšīgas smaržas pildīja gaisu no mākslinieciski noformētajiem saldumiem.

Uz skatuves mūsu talantīgie audzēkņi izpildīja svētku dziesmas un muzikālus priekšnesumus, daloties ar savu māksliniecisko prasmi. Pasākumu padarīja īpašu arī piparkūku cepšanas darbnīca, kurā ar lielu entuziasmu darbojās mūsu audzēkņu brīnišķīgās mammas, piedāvājot iespēju ikvienam interesentam piedalīties un radīt savu piparkūku mākslas darbu.

Svētku tirdziņš nebūtu bijis tik veiksmīgs bez vecāku atbalsta un līdzdalības, kuri piedalījās gan savu bērnu produkcijas organizēšanā, gan kā apmeklētāji. Paldies visiem, kas veicināja šī brīnišķīgā pasākuma veiksmīgu norisi, radot dzīvīgu un sirsnīgu Ziemassvētku atmosfēru.

Uz tikšanos jau 2024. gadā!

BILŽU GALERIJA ŠEIT

Share this post